RSS
poniedziałek, 12 września 2016

Ten wpis to moja osobista refleksja dotycząca gatunku kobiet określanych jako shopping lady. W związku z powyższym każda shopping lady, proszona jest o nie czytanie tego wpisu dalej! Nie będę się Wam narażał głupią odżywką do włosów, a solidarność jajników i te sprawy... dlatego proszę nie czytaj dalej.

wtorek, 23 sierpnia 2016

Jeśli podobnie jak ja lubisz od czas zagrać w dobrą grę i nie popierasz piractwa to przeczytaj co mam Ci do zaproponowania. Sposób na tanie gry, czasami gry za 10% normalnej ceny, po co płacić 10€ jak można zapłacić 1€ :).

niedziela, 07 sierpnia 2016

Wiele osób gra obecnie w Pokemon GO i przemierza dziesiątki jak nie setki km tylko po to by złapać swojego wymarzonego Pokemona. Są też tacy którzy marzą o Pokemon GO na komputerze! Czy jednak tak się da?


Tagi: Pokemon Go
16:31, codziennosc_manka
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 października 2015
Czasami zdarz się że trzeba coś "pogrzebać" w komputerach, czasami robi się to łatwiej czasami ciężej, jednak zawsze trzeba mieć źródło wiedzy. Ostatnio szukając swojej wiedzy na temat IT trafiłem na...
piątek, 18 września 2015
Chińskie allegro o którym pisałem wcześniej, jeden z najpopularniejszych portali z okazji swoich 9urodzin zorganizował wielką wyprzedaż! O szczegółach przeczytasz poniżej, zobacz czy jest coś warta ta wyprzedaż.
sobota, 07 marca 2015
Ostatnio stwierdziłem że mam dość swoje konta w banku X (nie chcę się tłumaczyć czemu mam takie zdanie o tym banku, dlatego nazwy nie podam). Postanowiłem założyć tańsze konto, a najlepiej darmowe konto bankowe :).
wtorek, 23 grudnia 2014
Tak jak już wspominałem, od jakiegoś czasu zaglądam na blog o IT, o znanym już Wam adresie. Jednak niedawno postanowiłem zainteresować się tym kim jest jego twórca.... Na koniec tego wpisu wspomnę jeszcze o...
środa, 28 maja 2014
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób posiada swoje strony internetowe, czy to z wyboru czy to wręcz z konieczności. Jednak strona internetowa musi gdzieś się znajdować, musi być na jakimś hostingu. W tym wpisie opiszę Ci czemu wybrałem firmę Hekko i swoją opinię o Hekko. Czy warto korzystać z ich oferty?
czwartek, 17 kwietnia 2014
Na nadmiar gotówki w tych czasach chyba nikt nie narzeka, tak więc każdy chce kupić tanio drogie rzeczy. Jak wiadomo większość przedmiotów jest po prostu MADE IN CHINA i jak się już pewnie domyślasz wpis będzie o kupowaniu przedmiotów, często za mniej niż 5zł z przesyłka z kraju smoka - Chin.
sobota, 15 lutego 2014
Witam Was po raz kolejny od jakiegoś czasu. Z powodu nawału pracy pisze dopiero teraz. W moim życiu wiele się zmieniło, nabyłem nowych pasji i zainteresowań. A wszystko to stało się dzięki mojemu przyjacielowi. To on zaczął prowadzić pewną stronę. Dowiedziałem się od niego wiele ciekawych rzeczy, o których nie miałem pojęcia, a którymi właśnie teraz chce się z Wami podzielić.
 
1 , 2