RSS
poniedziałek, 18 września 2017

My, mężczyźni jesteśmy uważani za osoby, które nienawidzą spędzać dużo czasu na zakupach. Jest to święta prawda, ponieważ czas, ten wolimy przeznaczyć na inne ciekawsze naszym zdaniem czynności.


14:58, codziennosc_manka
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 12 września 2016

Ten wpis to moja osobista refleksja dotycząca gatunku kobiet określanych jako shopping lady. W związku z powyższym każda shopping lady, proszona jest o nie czytanie tego wpisu dalej! Nie będę się Wam narażał głupią odżywką do włosów, a solidarność jajników i te sprawy... dlatego proszę nie czytaj dalej.

wtorek, 23 sierpnia 2016

Jeśli podobnie jak ja lubisz od czas zagrać w dobrą grę i nie popierasz piractwa to przeczytaj co mam Ci do zaproponowania. Sposób na tanie gry, czasami gry za 10% normalnej ceny, po co płacić 10€ jak można zapłacić 1€ :).

niedziela, 07 sierpnia 2016

Wiele osób gra obecnie w Pokemon GO i przemierza dziesiątki jak nie setki km tylko po to by złapać swojego wymarzonego Pokemona. Są też tacy którzy marzą o Pokemon GO na komputerze! Czy jednak tak się da?


Tagi: Pokemon Go
16:31, codziennosc_manka
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 października 2015
Czasami zdarz się że trzeba coś "pogrzebać" w komputerach, czasami robi się to łatwiej czasami ciężej, jednak zawsze trzeba mieć źródło wiedzy. Ostatnio szukając swojej wiedzy na temat IT trafiłem na...
piątek, 18 września 2015
Chińskie allegro o którym pisałem wcześniej, jeden z najpopularniejszych portali z okazji swoich 9urodzin zorganizował wielką wyprzedaż! O szczegółach przeczytasz poniżej, zobacz czy jest coś warta ta wyprzedaż.
sobota, 07 marca 2015
Ostatnio stwierdziłem że mam dość swoje konta w banku X (nie chcę się tłumaczyć czemu mam takie zdanie o tym banku, dlatego nazwy nie podam). Postanowiłem założyć tańsze konto, a najlepiej darmowe konto bankowe :).
wtorek, 23 grudnia 2014
Tak jak już wspominałem, od jakiegoś czasu zaglądam na blog o IT, o znanym już Wam adresie. Jednak niedawno postanowiłem zainteresować się tym kim jest jego twórca.... Na koniec tego wpisu wspomnę jeszcze o...
środa, 28 maja 2014
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób posiada swoje strony internetowe, czy to z wyboru czy to wręcz z konieczności. Jednak strona internetowa musi gdzieś się znajdować, musi być na jakimś hostingu. W tym wpisie opiszę Ci czemu wybrałem firmę Hekko i swoją opinię o Hekko. Czy warto korzystać z ich oferty?
czwartek, 17 kwietnia 2014
Na nadmiar gotówki w tych czasach chyba nikt nie narzeka, tak więc każdy chce kupić tanio drogie rzeczy. Jak wiadomo większość przedmiotów jest po prostu MADE IN CHINA i jak się już pewnie domyślasz wpis będzie o kupowaniu przedmiotów, często za mniej niż 5zł z przesyłka z kraju smoka - Chin.
 
1 , 2